/ Pro zákazníky / Blog

BLOG INTERNETOVÝ OBCHOD TULUP.SK

11.05.2020

Nástenné dekorácie pre deti s motívom zvierat

Ako rýchlo a bez námahy niečo zmeniť v detskej izbe? Pomôžu nám s tým nástenné dekorácie so zvieracím motívom. Nástenné ozdoby zobrazujúce zvieratá nielen premenia izbu vášho dieťaťa na kúzelnú ríšu inšpirovanú prírodou, ale aj vzbudia jeho prirodzenú zvedavosť spoznávať svet okolo seba. 

více
27.04.2020

5 najobľúbenejších fototapiet do obývacej izby

V čase, keď sme všetci doma, sa nenudia iba deti. Pomaly sa končí už druhý mesiac, situácia je stále neistá a ešte nie je koniec. Čo teda s voľným časom? Mnohí z nás hľadajú na internete inšpiráciu do kuchyne, obývacej izby alebo spálne. Teraz je veľmi dobré obdobie, aby sme vyvinuli úsilie a osviežili naše interiéry.

více
25.03.2020

Moderné nástenné hodiny

Nástenné hodiny sú módny a užitočný doplnok, ktorý výrazne uľahčuje každodenný život a dodáva interiérom jedinečné čaro. Hodiny sú v našich domovoch prítomné už mnoho rokov, mení sa iba forma a materiál, z ktorého sú zhotovené. Prečo si ich teda tak radi kupujeme do našich domácností?

více
26.02.2020

Päť nápadov na jarnú výzdobu obývacej izby

Jar je ročné obdobie, ktoré je očakávané viac, ako prvý sneh. Niet divu, že po absencii skutočnej zimy vkladáme nádeje do čerstvej energie, ktorá nás bude podnecovať k tvorivosti. Vdýchnite jarnú energiu aj do interiérov.

více
12.02.2020

Valentínske nástenné dekorácie

Blíži sa sviatok zamilovaných. Nákupné centrá sú v obkľúčení, ktoré bude trvať až do konca budúceho týždňa. Je to okamih, kedy sa musíte rozhodnúť, či byť rozvážnym alebo romantickým, alebo možno obe naraz? Zameriavame sa na originálne nápady a presne takými sú valentínske nástenné dekorácie. 

více
03.02.2020

Sklenené obrazy vs. obrazy na plátne

Nástenné obrazy sú dekoráciou, ktorá bola niekoľko rokov ozdobou našich interiérov. Tradičné obrazy pomaly nahrádzajú moderné. Ktorú z nich si vybrať? Sklenené obrazy alebo obrazy na plátne?

více