/ Pro zákazníky / Blog

BLOG INTERNETOVÝ OBCHOD TULUP.SK

22.03.2021

Obrazy do spálne a obývačky – aký motív, typ a veľkosť obrazu vynikne vo vašom interiéri?

Obrazy na stenu sú obľúbeným a moderným interiérovým doplnkom. Stojí za to ich použiť v každodennom usporiadaní obývačky a spálne. Aký motív, typ a veľkosť obrazu teda vynikne vo vašom interiéri? Čomu sa vyhnúť, čo bude v tejto sezóne módne?

více
12.02.2021

Fotoobrazy do spálne a obývačky – odhaľte moderné a originálne usporiadanie a nechajte sa inšpirovať ku zmene!

Fotoobrazy patria medzi najobľúbenejšie dekorácie v interiérovom dizajne. Sú originálne a vďaka vysokokvalitnej tlači sú krásnou výzdobou spálne alebo obývacej izby.

více
11.01.2021

Interiérový dizajn – trendy v roku 2021

Na to, čo bude v dekoratérstve v novom roku trendy, bude mať obrovský vplyv to, že takmer celý rok 2020 sme boli zavretí v našich domovoch. Jemné riešenia, ktoré doteraz dominovali, nás už omrzeli. Interiérový dizajn v roku 2021 bude pravdepodobne odvážnejší a svojou rozmanitosťou pútavejší pre oči.

 

více
09.12.2020

Ako zariadiť obývaciu izbu s kuchyňou?

Pri zariaďovaní našich interiérov sa snažíme nájsť predovšetkým kombináciu funkčnosti a estetiky. Stále populárnejším riešením v bytoch, ktoré idú s dobou, je obývacia izba s kuchynským kútom. Toto riešenie kombinuje obe tieto požadované funkcie.

více
20.11.2020

Ako zariadiť malú spálňu? Pozrite si naše nápady!

Vstupujete do bytu, kde sú veľké sny uzavreté v úzkych stenách? Hlavne pokoj! Napovieme vám, ako zariadiť malú spálňu v netradičnom štýle. Poradíme vám, čo urobiť a čo rozhodne nie. Bude to stručné a výstižné. Určite pri čítaní nezaspíte!

více
13.10.2020

Ako zarámovať obraz?

Kedysi boli obrazy spájané len s vysokým umením, teraz však patria medzi najpoužívanejšie dekoratívne prvky, ktoré možno ľahko prispôsobiť rôznym usporiadaniam. Dôležité sú aj rámy – orámovaný obraz na plátne, vhodne prispôsobený interiéru, je módnym a štýlovým doplnkom, ktorým možno zdôrazniť celé&

více