/ Pro zákazníky / Blog

BLOG INTERNETOVÝ OBCHOD TULUP.SK

11.01.2021

Interiérový dizajn – trendy v roku 2021

Na to, čo bude v dekoratérstve v novom roku trendy, bude mať obrovský vplyv to, že takmer celý rok 2020 sme boli zavretí v našich domovoch. Jemné riešenia, ktoré doteraz dominovali, nás už omrzeli. Interiérový dizajn v roku 2021 bude pravdepodobne odvážnejší a svojou rozmanitosťou pútavejší pre oči.

 

více
09.12.2020

Ako zariadiť obývaciu izbu s kuchyňou?

Pri zariaďovaní našich interiérov sa snažíme nájsť predovšetkým kombináciu funkčnosti a estetiky. Stále populárnejším riešením v bytoch, ktoré idú s dobou, je obývacia izba s kuchynským kútom. Toto riešenie kombinuje obe tieto požadované funkcie.

více
20.11.2020

Ako zariadiť malú spálňu? Pozrite si naše nápady!

Vstupujete do bytu, kde sú veľké sny uzavreté v úzkych stenách? Hlavne pokoj! Napovieme vám, ako zariadiť malú spálňu v netradičnom štýle. Poradíme vám, čo urobiť a čo rozhodne nie. Bude to stručné a výstižné. Určite pri čítaní nezaspíte!

více
13.10.2020

Ako zarámovať obraz?

Kedysi boli obrazy spájané len s vysokým umením, teraz však patria medzi najpoužívanejšie dekoratívne prvky, ktoré možno ľahko prispôsobiť rôznym usporiadaniam. Dôležité sú aj rámy – orámovaný obraz na plátne, vhodne prispôsobený interiéru, je módnym a štýlovým doplnkom, ktorým možno zdôrazniť celé&

více
08.09.2020

Zariaďujeme prenajatý byt-študentskú izbu: lacno a rýchlo

Prenájmom izby alebo bytu sa snažíme nájsť optimálne životné podmienky. Venujeme pozornosť nízkemu nájomnému, výhodnej polohe, type vykurovania, no estetika prenajatého bývania je, žiaľ, často druhoradá.

více
27.07.2020

3D fototapety-zmena interiéru miestnosti pomocou obrazu

3D fototapety sú nesmierne obľúbené. Je to skvelý spôsob, ako rýchlo zmeniť interiér a vdýchnuť mu úplne nový štýl. Prečo si ich zaobstarať a ako možno využiť 3D fototapety?

více