/ Pro zákazníky / Blog

BLOG INTERNETOVÝ OBCHOD TULUP.SK

27.07.2020

3D fototapety-zmena interiéru miestnosti pomocou obrazu

3D fototapety sú nesmierne obľúbené. Je to skvelý spôsob, ako rýchlo zmeniť interiér a vdýchnuť mu úplne nový štýl. Prečo si ich zaobstarať a ako možno využiť 3D fototapety?

více
15.07.2020

Tapety do detskej izby a izieb tínedžerov – perfektný spôsob, ako rýchlo a pôsobivo vyzdobiť interiér!

Tapety a fototapety do detskej izby sú veľmi obľúbené. Je to skvelý spôsob, ako prispôsobiť výzdobu interiéru svojmu charakteru a záujmom, vytvoriť útulný priestor plný dobrého štýlu. Ale čo si vybrať – fototapety na mieru alebo radšej 3D tapety do detskej izby?

více
15.06.2020

Ako ľahko a pôsobivo zmeniť kúpeľňu Ukážkové dekorácie

Hľadáte jednoduchý spôsob, ako poskytnúť vašej kúpeľni nový vzhľad, ale chcete sa vyhnúť pracnému odstraňovaniu starých dlaždíc? Niekedy stačí naozaj málo a miestnosť získa zaujímavý charakter ... V tomto článku uvedieme päť ukážkových dekorácií, ktoré nápadito obnovia vašu kúpeľňu!

více
12.06.2020

Moderné usporiadanie v sivej farbe

Sivá farba má viac odtieňov. Ste prekvapení? Popolavá, melanž, strieborná, sivá – to sú len niektoré z mnohých odtieňov a označení tejto nadčasovej a elegantnej farby. Sivé doplnky sa hodia do každého interiéru a dodávajú miestnosti nádych jedinečnosti

více
02.06.2020

5 nápadov na letnú výzdobu interiérov

Leto je blízko, aj keď tento rok bude vyzerať inak ako doteraz. Dúfajme, že sa teplé dni dostavia, avšak väčšina z nás strávi vysnívanú dovolenku na čerstvom vzduchu vo svojej vlastnej záhrade. Ako si spestriť toto letné obdobie? Zoznámte sa s 5 nápadmi na letnú výzdobu interiérov. 

více
11.05.2020

Nástenné dekorácie pre deti s motívom zvierat

Ako rýchlo a bez námahy niečo zmeniť v detskej izbe? Pomôžu nám s tým nástenné dekorácie so zvieracím motívom. Nástenné ozdoby zobrazujúce zvieratá nielen premenia izbu vášho dieťaťa na kúzelnú ríšu inšpirovanú prírodou, ale aj vzbudia jeho prirodzenú zvedavosť spoznávať svet okolo seba. 

více