/ Pro zákazníky / Blog

BLOG INTERNETOVÝ OBCHOD TULUP.SK

25.03.2020

Moderné nástenné hodiny

Nástenné hodiny sú módny a užitočný doplnok, ktorý výrazne uľahčuje každodenný život a dodáva interiérom jedinečné čaro. Hodiny sú v našich domovoch prítomné už mnoho rokov, mení sa iba forma a materiál, z ktorého sú zhotovené. Prečo si ich teda tak radi kupujeme do našich domácností?

více
26.02.2020

Päť nápadov na jarnú výzdobu obývacej izby

Jar je ročné obdobie, ktoré je očakávané viac, ako prvý sneh. Niet divu, že po absencii skutočnej zimy vkladáme nádeje do čerstvej energie, ktorá nás bude podnecovať k tvorivosti. Vdýchnite jarnú energiu aj do interiérov.

více
12.02.2020

Valentínske nástenné dekorácie

Blíži sa sviatok zamilovaných. Nákupné centrá sú v obkľúčení, ktoré bude trvať až do konca budúceho týždňa. Je to okamih, kedy sa musíte rozhodnúť, či byť rozvážnym alebo romantickým, alebo možno obe naraz? Zameriavame sa na originálne nápady a presne takými sú valentínske nástenné dekorácie. 

více
03.02.2020

Sklenené obrazy vs. obrazy na plátne

Nástenné obrazy sú dekoráciou, ktorá bola niekoľko rokov ozdobou našich interiérov. Tradičné obrazy pomaly nahrádzajú moderné. Ktorú z nich si vybrať? Sklenené obrazy alebo obrazy na plátne?

více
14.01.2020

Vzorované kuchynské panely – trendy roka 2020

Aj keď najnovšie trendy zdanlivo zažívajú návrat k tlmeným a pokojným tónom, detailom, ktorý prekoná neutrálne a tmavé farby, budú odvážne vzory. Obzvlášť dobre sa v tejto sezóne vynímajú vzorované kuchynské panely.

více
20.12.2019

Samolepka na dvere do kúpeľne – výnimočný darček na Vianoce!

Premýšľali ste niekedy o tom, ako môžete vyzdobiť dvere do kúpeľne? Nie je to ľahká úloha – je to miesto, kde neustále pôsobia vysoké teploty a vlhkosť. Preto je určite väčšina z vás prekvapená, keď sa dozvie, že existujú pôsobivé samolepky na dvere do kúpeľne.&

více