/ Pro zákazníky / Blog

BLOG INTERNETOVÝ OBCHOD TULUP.SK

14.01.2020

Vzorované kuchynské panely – trendy roka 2020

Aj keď najnovšie trendy zdanlivo zažívajú návrat k tlmeným a pokojným tónom, detailom, ktorý prekoná neutrálne a tmavé farby, budú odvážne vzory. Obzvlášť dobre sa v tejto sezóne vynímajú vzorované kuchynské panely.

více
20.12.2019

Samolepka na dvere do kúpeľne – výnimočný darček na Vianoce!

Premýšľali ste niekedy o tom, ako môžete vyzdobiť dvere do kúpeľne? Nie je to ľahká úloha – je to miesto, kde neustále pôsobia vysoké teploty a vlhkosť. Preto je určite väčšina z vás prekvapená, keď sa dozvie, že existujú pôsobivé samolepky na dvere do kúpeľne.&

více
02.12.2019

Vianočné dekorácie do kuchyne

Predvianočné obdobie je najkrajším obdobím roka. Tmavé večery osvetľujú krásne vianočné ozdoby, v obchodoch sa objavujú inšpirácie a nápady na originálne darčeky a my prehľadávame stránky s receptmi, aby sme vybrali tie najlepšie a prekvapili tak našich hostí. 

více
15.11.2019

Nástěnné hodiny – skleněné nebo tradiční?

Nástěnné dekorace jsou základem nejen moderního domova. Prázdné, nevyzdobené zdi jsou spojovány s nepřátelským, drsným místem. Ačkoli nejčastěji jako nástěnné dekorace jsou voleny obrazy, zrcadla nebo tapety, stojí za to si prohlédnout nástěnné hodiny, které výrazně zlepší kvalitu vašeho.

více
05.11.2019

Najlepšie nápady na halloweenske dekorácie do kuchyne

Halloween bol doteraz považovaný za typicky americký sviatok – práve tam sa zrodila myšlienka ovládnutia strachu, nočných môr a čarodejníc pomocou smiechu a sladkostí. Tento jedinečný deň v roku vám dáva príležitosť čeliť svojmu strachu a prestrojiť sa za čarodejnicu, upíra alebo zombie a pritom sa skvele baviť s priateľmi.

více
18.10.2019

Nápady pro kuchyňskou zeď v říjnu

Kuchyňské stěny jsou opravdovou, dekorativní výzvou, a to už jen proto, že se snadno zašpiní a je těžké najít dekorace, které se budou prezentovat opravdu velmi dobře. Někteří z nás upouštějí od nástěnných dekorací v kuchyni a volí obyčejné barvy nebo kachličky.

více