/ Pro zákazníky / Blog

Ako ľahko a pôsobivo zmeniť kúpeľňu Ukážkové dekorácie

Hľadáte jednoduchý spôsob, ako poskytnúť vašej kúpeľni nový vzhľad, ale chcete sa vyhnúť pracnému odstraňovaniu starých dlaždíc? Niekedy stačí naozaj málo a miestnosť získa zaujímavý charakter ... V tomto článku uvedieme päť ukážkových dekorácií, ktoré nápadito obnovia vašu kúpeľňu!

Ako ľahko a pôsobivo zmeniť kúpeľňu? Ukážkové dekorácie

Výzdoba kúpeľne – naše návrhy

Každá kúpeľňa je, samozrejme, iná a preto vyžaduje rôzne dekorácie. Kúpeľne preplnené doplnkami a ozdobami trochu „zredukujte“, vďaka tomu získate viac optického priestoru a pre tých, ktorí si zakladajú na minimalizme, odporúčame pridať zaujímavé doplnky. V oboch prípadoch je tiež vhodné nahradiť staré doplnky novými. Tu sú naše príklady:

Sklenené a akrylové obrazy

Pokiaľ chcete vyzdobiť jedinečným spôsobom svoju kúpeľňu, začnite tým, že na stenu zavesíte krásny obraz. Ale to nie také jednoduché – koniec koncov kúpeľňa je osobitnou miestnosťou, kde je najväčšia vlhkosť vzduchu, najmä keď sa sprchujeme v teplej vode alebo si užívame dlhý relaxačný kúpeľ. Bežné obrazy maľované štetcom sa môžu rýchlo zničiť.

Preto sú pre steny v kúpeľni perfektným riešením obrazy s hladkým, ľahko utierateľným povrchom – a práve také sú sklenené obrazy a akrylové obrazy. Sklo a akryl stačí len niekoľkokrát utrieť a skvapalnená para sa vytrie dosucha. Vďaka tomu si vždy budete môcť vychutnať výhľad na krásnu krajinu alebo abstraktný vzor – všetko záleží len od vášho vkusu.

Sklenené hodiny

Hovorí sa, že šťastní čas nepočítajú, ale ak nechcete, aby sa váš kúpeľ príliš natiahol, namontujte si do svojej kúpeľne sklenené hodiny. Nie je to len praktický doplnok, ktorý nám umožní neustále kontrolovať čas, ale aj krásna dekorácia kúpeľne. Na sklenený ciferník tlačíme zaujímavé obrazy, ktoré oživia akýkoľvek interiér. Sklenený povrch sa veľmi ľahko čistí. V závislosti od vášho konceptu ponúkame štvorcové, okrúhle alebo obdĺžnikové hodiny.

Fototapety

Aj keď v kúpeľniach dominujú obklady a dlaždice, stojí za zváženie pokrytie aspoň jednej steny zaujímavou fototapetou. Predstavte si, že relaxujete vo vani a pred vami sa rozprestiera výhľad na slnečnú azúrovú pláž. Vďaka tomu sa môžete úplne ponoriť do tejto vízie ... Znie to lákavo, že áno? Preto skúste špeciálne kúpeľňové fototapety, ktoré neabsorbujú vlhkosť.

Samolepiace fólie na dvere

Už vás omrzeli staré kúpeľňové dvere a nastal čas nahradiť ich novšími? Ak to chcete urobiť rýchlo a navyše lacno, odporúčame samolepky na dvere, ktorých montáž je veľmi jednoduchá a pohodlná. Jednoducho ich rovnomerne nalepte na vyčistený povrch dverí a máte hotovo – farebné rybičky alebo zlaté slnečnice môžu zdobiť interiér kúpeľne. A keď vás vzor omrzí, môžete naň kedykoľvek prilepiť ďalšie!

Kvety v kvetináčoch

Ak máte v kúpeľni okno, umiestnite na parapetu peknú rastlinu. Kvety vždy oživia interiér a navyše nás zásobujú kyslíkom!

Dúfame, že sme vás inšpirovali k malým zmenám v kúpeľni a že niektoré z našich nápadov využijete u vás doma!


 MODERNÉ NÁSTENNÉ HODINY

PÄŤ NÁPADOV NA JARNÚ VÝZDOBU OBÝVACEJ IZBY

Čtěte rovněž: