/ Pre zákazníkov / Blog / Kuchyne

Dekorácie v kuchyni

23.04.2021

Dosky na krájanie sú neoddeliteľnou súčasťou prípravy pokrmov. Je ťažké si predstaviť krájanie mäsa alebo chleba bez použitia dosky na krájanie. Akú dosku na krájanie si vybrať?

viac
07.12.2020

Pri zariaďovaní našich interiérov sa snažíme nájsť predovšetkým kombináciu funkčnosti a estetiky. Stále populárnejším riešením v bytoch, ktoré idú s dobou, je obývacia izba s kuchynským kútom.

viac
06.10.2020

Kedysi boli obrazy spájané len s vysokým umením, teraz však patria medzi najpoužívanejšie dekoratívne prvky, ktoré možno ľahko prispôsobiť rôznym usporiadaniam. 

viac
09.01.2020

Aj keď najnovšie trendy zdanlivo zažívajú návrat k tlmeným a pokojným tónom, detailom, ktorý prekoná neutrálne a tmavé farby, budú odvážne vzory. Obzvlášť dobre sa v tejto sezóne vynímajú vzorované kuchynské panely.

viac
26.11.2019

Predvianočné obdobie je najkrajším obdobím roka. Tmavé večery osvetľujú krásne vianočné ozdoby, v obchodoch sa objavujú inšpirácie a nápady na originálne darčeky a my prehľadávame stránky s receptmi, aby sme vybrali tie najlepšie a prekvapili tak našich hostí.

viac
23.10.2019

Halloween bol doteraz považovaný za typicky americký sviatok – práve tam sa zrodila myšlienka ovládnutia strachu, nočných môr a čarodejníc pomocou smiechu a sladkostí. Tento jedinečný deň v roku vám dáva príležitosť čeliť svojmu strachu a prestrojiť sa za čarodejnicu, upíra alebo zombie a pritom sa skvele baviť s priateľmi.

viac
14.10.2019

Kuchyňské stěny jsou opravdovou, dekorativní výzvou, a to už jen proto, že se snadno zašpiní a je těžké najít dekorace, které se budou prezentovat opravdu velmi dobře. Někteří z nás upouštějí od nástěnných dekorací v kuchyni a volí obyčejné barvy nebo kachličky. 

viac
03.09.2019

Čierna kuchyňa je úplne nový trend – úplný protiklad škandinávskej bielej. V tomto prípade namiesto svetlých farieb a čisto bielej farby prevláda čierna, bordová, tmavomodrá a zelená. S čím kombinovať čiernu farbu, aby sme sa vyhli pocitu ťarchy a úzkosti?

viac
20.08.2019

Počas renovácie kuchyne sa obvykle zameriavame na dobre zhotovený projekt, výber nábytku a spotrebičov pre domácnosť. Na jednej strane stojí za to si premyslieť vhodné zariadenie priestorov, ale aj farebné prevedenie

viac