/ Pro zákazníky / Blog

Vianočné dekorácie do kuchyne

Predvianočné obdobie je najkrajším obdobím roka. Tmavé večery osvetľujú krásne vianočné ozdoby, v obchodoch sa objavujú inšpirácie a nápady na originálne darčeky a my prehľadávame stránky s receptmi, aby sme vybrali tie najlepšie a prekvapili tak našich hostí. Vieme, že nie všetci radi varia, a preto sme pre vás pripravili vianočné dosky na krájanie, takže príprava vianočných jedál bude potešením.

Kuchynské doska, doska na krájanie, sklenená doska, doska na krájanie, sviatky, Vianoce, december, zima, Štedrý deň, vianočný stromček, darčeky

Príjemná na pohľad a dobre zariadená kuchyňa je najdôležitejšou miestnosťou v celom dome. Tu vznikajú najchutnejšie jedlá, najmä tie vianočné. Príprava štedrého večera, zvlášť pre väčšiu rodinu, je veľkou výzvou, takže je dôležité si to uľahčiť. Jedným z doplnkov, ktorý umožní rýchlo a efektívne krájať zeleninu a ryby, je sklenená doska na krájanie. Tento nenápadný kuchynský doplnok vám ušetrí čas a vodu.

Sklenené dosky na krájanie nevyžadujú dôkladné drhnutie po krájaní mäsa alebo rýb, postačí ich umyť prostriedkom na umývanie riadu s trochou vody. Tvrdené sklo má tú výhodu, že sa nepoškriabe, je odolné voči teplote a poškodeniu, preto je vhodné na umývanie v umývačkách riadu. Originálny vianočný dizajn navyše vytvorí vianočnú atmosféru v každej kuchyni. Po dokončení prípravy sa dosky na krájanie stanú jedinečnou zimnou výzdobou.

Nižšie uvádzame niekoľko vianočných inšpirácií:

1. Sklenená doska na krájanie Káva a darček je praktickou pripomienkou pre všetkých, ktorí nakupujú vianočné darčeky na poslednú chvíľu. S týmto doplnkom na kuchynskej doske sa výrazne zvýšia šance na skorý nákup darčekov. Po vyčerpávajúcich nákupoch si iste zaslúžite lahodnú vanilkovú kávu.

2. Sklenená doska na krájanie Osvetlený vianočný stromček vytvorí vianočnú atmosféru vo vašej kuchyni a zahreje strohý biely interiér. Keď budete v nasledujúcich dňoch zdobiť dom, oplatí sa vytvoriť v kuchyni pokojnú, zimnú atmosféru, ktorá vás bude inšpirovať ku kulinárskym experimentom.

3. Sklenená doska na krájanie Maltézsky psík s motýlikom prebudí vianočného ducha v každom z nás. Decembrové dekorácie nemusia byť fádne – stavte na humor a pôvab, a mimochodom, v celom zhone nezabudnite na vašich štvornohých miláčikov.

4. Sklenená doska na krájanie Višne na drevených doskách – to je vôňa vianočného koláča v každej domácnosti! Pamätáte si tie lákavé vône z kuchyne pár dní pred Štedrým dňom? Tóny pomaranča, vanilky, perníku s čerešňovým kompótom? Inšpirujte sa a vyrobte si jedinečné, voňavé a chutné koláčiky.

5. Sklenená doska na krájanie Bylinky a koreniny je nevyhnutne potrebná pri príprave rýb a šalátov – bez aromatických byliniek nie sú dobré jedlá! Nebojte sa ich používať. Vo vhodných pomeroch zabezpečí, že hostia budú vašimi nápadmi nadšení.

Počas tohto jedinečného obdobia pamätajte na svojich blízkych, ktorých môžete už dnes obdarovať týmto funkčným darčekom – ďalšie vzory v našej ponuke.

Útulná kuchyňa je základom každého domu, hlavne cez Vianoce! Krásne a užitočné kuchynské dekorácie čakajú len na Vás!

Čtěte rovněž: