Sklenené obklady do kuchyne na mieru, kuchynské panely strana 184

Unikátny tvrdené sklenené kuchynské obklady

Sklenené panely do kuchyne sú už nejakú dobu najobľúbenejšou formou dekorácie stien v kuchyni. Stále častejšie upúšťame od tradičných obkladov alebo mozaiky a nahrádzame ich práve kuchynskými panelmi. Ich vizuálne a funkčné prednosti si tiež všimli aj bytoví dizajnéri. Preto v sú modernom dizajne práve kuchynské zásteny prevládajúcou dekoráciu tejto miestnosti. Samozrejme to neznamená, že sklenené obklady za kuchynskú linku sú vhodné iba pre moderné interiéry. Výberom správneho motívu alebo vzoru pre sklenený obklad ho môžeme prispôsobiť požiadavkám existujúce kuchyne. Vďaka tomu sú sklenené obklady univerzálne a budú mať značný vplyv na atmosféru v kuchyniach vykonaných v rôznom štýle, či už sa jedná štýl designerský, vintage, provensálsky, škandinávsky alebo tradičné.

Vyberte si z tisícov návrhov a motívov, ktoré efektívne zmenia vzhľad vašej kuchyne

Ich nespochybniteľnú prednosťou je možnosť využitia takmer akéhokoľvek motívu a vzoru, na rozdiel od tradičných obkladov, ktoré nás obmedzujú len na vzory, ktoré sú k dispozícii v obchodoch. V prípade kuchynských panelov si môžete vyberať zo stoviek motívov, ktoré sú k dispozícii na webe tulup.pl. Sú to okrem iného fotografie krajiny, kvetiny, umenie, zvieracie motívy, atď. Vďaka tomu môže stena v našej kuchyni získať jedinečný charakter. Okrem toho digitálna potlač zabezpečuje presnú reprodukciu farieb a všetkých detailov. Práve sýte farby s leskom, ktorý ponúka sklo, spôsobujú, že kuchynské zásteny na skle sú veľmi efektným dizajnovým prvkom stien. Panely kuchynskú linku z nášho obchodu sú dostupné v niekoľkých veľkostiach, takže si môžete ľahko nájsť vhodný panel pre svoju stenu. Veľmi dôležité je tiež jednoduché umývanie a udržovanie čistoty. Už si nemusíte robiť starosti so špinavými škárami. Keďže používame tvrdené sklo, panely sú veľmi trvácne a odolné voči mechanickému poškodeniu.

Prezrite si našu galériu sklenených panelov do kuchyne. Sklenené obklady do kuchyne nie sú jedinou ozdobou, ktorú môžete použiť pri plánovaní novej kuchyne. Odporúčame tiež obrazy na skle a hodiny na skle, ktoré sa výborne hodia do kuchyne, jedálne alebo obývacej izby s kuchynským kútom.

Kuchynské panely na mieru

Ste pripravení vylepšiť svoju kuchyňu? Sklenené panely na mieru sú skvelý spôsob, ako navrhnúť kuchyňu podľa vašich potrieb a špecifikácií. Vyrábame sklenené kuchynské panely na mieru s grafikou z nášho katalógu a fotografiami zaslanými našimi zákazníkmi. V našej predajni ponúkame panely v štandardných veľkostiach, avšak je možné pripraviť sklenené panely do kuchyne na individuálnu objednávku. Garantujeme najvyššiu kvalitu tvrdeného skla a živé farby tlače. Ak si chcete u nás objednať sklenené panely neštandardnej veľkosti, stačí nás kontaktovať prostredníctvom špeciálne pripraveného formulára.

Kúpeľňové sklenené panely na mieru

Naše sklenené panely budú skvelým doplnkom do vašej novej kúpeľne. Ak hľadáte viac ako len biele dlaždice, určite si zamilujete naše sklenené panely do kúpeľne v neštandardných veľkostiach. Sú k dispozícii v širokej škále farieb a vzorov, vďaka ktorým sa budú hodiť do akéhokoľvek štýlu interiéru. Našesklenené panely do sprchysú skvelý spôsob, ako osviežiť kúpeľňu. Správne nainštalované, budú odolné voči vlhkosti a ľahko sa čistiť a vizuálny efekt, ktorý vďaka nim získate, často vyrazí vašim hosťom dych. Ak si chcete u nás objednať kúpeľňové panely na mieru, kontaktujte nás prostredníctvom špeciálne pripraveného formulára.