Samolepiace fototapety na dvere

Použitím nálepiek na dvere môžeme rýchlo a hlavne lacno zmeniť vzhľad dverí a tiež zmodernizovať dizajn bytu. Ak sa na takej nálepke vyníma jeden z výnimočných motívov z našej galérie, váš dom získa nový a originálny šmrnc.

Samolepiace fototapety, ktoré obnovia každé dvere

Je dôležité všimnúť si, aký vplyv majú dvere na dekoráciu domu. Dvere nie sú len časťou vybavenia domu, ale aj dekoráciou. Preto by sme mali klásť dôraz na to aby boli atraktívne. Bohužiaľ nie vždy to tak je. Dvere sa môžu často ničiť, v priebehu rokov zovšednejú a ich výmena nie je vôbec jednoduchá a lacná. V týchto prípadoch sú ideálnym riešením samolepiace nálepky na dvere.

Jednoduché lepenie a odstraňovanie tapiet - dobrý nápad pre rýchlu zmenu akejkoľvek miestnosti v domácnosti alebo kancelárii

Stačí si vybrať jeden z našich neopakovateľných grafických vzorov. Samolepky môžete sami jednoducho a rýchlo nalepiť. Ak si objednátefototapetu na dvere, môžete veľmi lacno a rýchlo diametrálne zmeniť vzhľad nielen dverí, ale aj izby, do ktorej vedú. Ďalším pozitívnym prvkom je to, že demontáž je taktiež veľmi jednoduchá. Nálepku môžete ľahko odlepiť a namiesto nej nalepiť inú. V našej ponuke fototapiet na dvere nájdete najrôznejšie grafické motívy. Odporúčame nálepky s 3D motívmi, geometrickými tvarmi, tapety na dvere do detskej izby, atď. Samolepiace tapety sa veľmi dobre drží na povrchu dverí, možno ich očistiť vlhkou handričkou. Ľahko sa čistí a pri správnom použití sa fototapety neodlepuje.

Vyberte si nálepku pre interiérové ​​dvere - upravte ju podľa veľkosti a grafického motívu

Ponúkame nálepky na dvere v troch rôznych formátoch: 75x205 cm, 85x205 cm a 95x205 cm. Vďaka tomu môžete ľahko vybrať tú správnu veľkosť pre šírku Vašich dverí. Široká ponuka motívov umožní každému spojiť tapety na dvere do miestnosti vyzdobené v akomkoľvek štýle od moderného po retro. Pre každé dvere budú nálepky prvkom, ktorý výrazne ovplyvňuje dizajn interiéru. Môžete ich úspešne použiť pri renovácii alebo zdobení vášho bytu. Vyberte si samolepky z tisícov návrhov, ktoré sme pre vás pripravili.