Obdĺžnikové zrkadlá

Očarujúci svet zrkadiel - obdĺžnikové a štvorcové klenoty

Naša kolekcia obdĺžnikových a štvorcových zrkadiel je navrhnutá tak, aby oživila každý priestor, ponúkajúc rozmanitosť rozmerov od kompaktných 50x50 cm až po impozantné 100x70 cm. Či už hľadáte minimalistické riešenie bez rámu, ktoré pridá vášmu interiéru sofistikovaný vzhľad, alebo preferujete klasický čierny či biely rám, naša ponuka splní vaše očakávania. Tieto nástenné zrkadlá sú nielen praktickým, ale aj dekoratívnym prvkom, ktorý dokáže zmeniť každú miestnosť na majestátny alebo útulný priestor.

Dekoratívne obdĺžnikové zrkadlo Čierny MDF rám
Dekoratívne obdĺžnikové zrkadlo
Čierny MDF rám (#lsm-k1f1b1a)
veľkosť: 50x50 cm
48.99 €
zvoliť veľkosť
Dekoratívne obdĺžnikové zrkadlo s LED podsvietením
Dekoratívne obdĺžnikové zrkadlo
s LED podsvietením (#lsl-00001)
veľkosť: 50x50 cm
117.99 €
zvoliť veľkosť
Dekoratívne obdĺžnikové zrkadlo bez rámu
Dekoratívne obdĺžnikové zrkadlo
bez rámu (#lp-00000000)
veľkosť: 50x50 cm
40.99 €
zvoliť veľkosť
Dekoratívne obdĺžnikové zrkadlo biely MDF rám
Dekoratívne obdĺžnikové zrkadlo
biely MDF rám (#lsm-kffffff)
veľkosť: 50x50 cm
48.99 €
zvoliť veľkosť

Minimalistické a klasické zrkadlá pre každý štýl

Naša kolekcia zrkadiel je ako paleta umelca, ponúkajúca širokú škálu možností pre každého, kto chce svojmu domovu dodať osobitý charakter. Minimalistické obdĺžnikové zrkadlá bez rámu sú dokonalou voľbou pre milovníkov čistých línií a jednoduchosti, zatiaľ čo klasické zrkadlá s čiernym alebo bielym rámom prinesú do vašich priestorov nádych elegancie a času. Každé z týchto zrkadiel je vyrobené s dôrazom na detail, aby zabezpečilo, že vaša miestnosť získa presne ten správny vzhľad, ktorý hľadáte.

Inovatívne osvetlenie - zrkadlá s led podsvietením

Ponorte sa do sveta, kde funkčnosť stretáva krásu v najčistejšej forme. Naše zrkadlá s led podsvietením sú pravou definíciou moderných dekorácií, ktoré rozjasnia akýkoľvek priestor. Táto unikátna funkcia nielenže pridáva na praktickosti pri používaní zrkadla v slabšom osvetlení, ale zároveň vytvára atmosférický efekt, ktorý môže oživiť celý priestor. Ideálna voľba pre kúpeľne, šatníky alebo ako výrazný dekoratívny prvok v obývacích miestnostiach. Objavte, ako môžu tieto zrkadlá s led podsvietením transformovať vaše bývanie na miesto plné svetla a štýlu.