Obrazy na skle

Moderná grafika vytlačená na skle - pre akýkoľvek interiér

Sklenené obrazy predstavujú moderný spôsob, ako vyzdobiť steny. Je čoraz častejšie používaný ako v súkromných domoch, tak aj v kanceláriách a komerčných priestoroch. Táto jedinečná výzdoba stien úplne zmení dizajn vašej obývačky, spálne, kuchyne alebo kúpeľne. Bude tiež nevšednou dekoráciou v takých miestnostiach, akými sú kancelária, hotelová izba, recepcia a priestory fitnes klubov, kozmetických salónov a kúpeľov.

Používajte nástenné sklenené dekorácie v obývacej izbe, kuchyni a dokonca aj v kúpeľni

Sklenené obrazy na stenu sú skvelou alternatívou k typickým dekoráciám na papieri alebo plátne. Vďaka vysoko kvalitnej digitálnej tlači zaručujeme žiarivé a sýte farby. Zobrazené fotografie odrážajú každý detail motívu a dodatočný efekt lesku priťahuje zrak hostí a zákazníkov.

Použitím obrazov na skle môžete vdýchnuť interiéru miestnosti alebo kancelárii úplne iný a jedinečný charakter. Navyše okrem tradičných jednodielnych obrazov ponúkame v našom obchode tiež viacdielne dekorácie na skle. Tieto jedinečné dizajnérske dekorácie sa hodia do každého interiéru, ako moderného, tak aj klasického.

Sklenené obrazy - ideálne pre moderné interiéry

Pokiaľ chcete moderný a elegantný interiér bytu alebo firmy, sklenené obrazy na stenu pre vás budú ideálnou nástennou dekoráciou. Prezrite si našu bohatú zbierku tematických motívov, kde určite nájdete obraz na skle perfektne prispôsobený účelu a farebnému prevedeniu miestnosti. Už vieme, že grafika na skle je jednou z možností ako zmeniť interiér, vyzdobiť steny domu. Aký ale vybrať grafický motív? Všetko záleží na tom do akej miestnosti hodláme obraz použiť, v akom štýle je ona miestnosť zariadená a taká jeké máme preferencie. Naša gelerie je rozdelená do někoilka tematických kategórií, ktoré Vám tento výber uľahčí. Môžeme vytlačiť Vaše fotografie - grafika na skle získa svoj jedinečný a individuálny charakter. Grafika na skle navyše vyzerá veľmi elegantne, takže každá fotografia bude pôsobiť originálne - ako čiernobiela, v odtieňoch šedej, sépia tak aj v plných farbách. Sklo dáva dekoráciu ľahký lesk a dostáva z nej to najlepšie.

Prezrite si našu galériu obrazov na skle. Pozrite sa tiež na obrazy na akrylovom skle a kuchynské obklady.