Obrazy na skle

 

Obrazy na skle predstavujú moderný spôsob, ako vyzdobiť steny. Je čoraz častejšie používaný ako v súkromných domoch, tak aj v kanceláriách a komerčných priestoroch. Táto jedinečná výzdoba stien úplne zmení dizajn vašej obývačky, spálne, kuchyne alebo kúpeľne. Bude tiež nevšednou dekoráciou v takých miestnostiach, akými sú kancelária, hotelová izba, recepcia a priestory fitnes klubov, kozmetických salónov a kúpeľov.

Obrazy na skle sú skvelou alternatívou k typickým dekoráciám na papieri alebo plátne. Vďaka vysoko kvalitnej digitálnej tlači zaručujeme žiarivé a sýte farby. Zobrazené fotografie odrážajú každý detail motívu a dodatočný efekt lesku priťahuje zrak hostí a zákazníkov.

Použitím obrazov na skle môžete vdýchnuť interiéru miestnosti alebo kancelárii úplne iný a jedinečný charakter. Navyše okrem tradičných jednodielnych obrazov ponúkame v našom obchode tiež viacdielne dekorácie na skle. Tieto jedinečné dizajnérske dekorácie sa hodia do každého interiéru, ako moderného, tak aj klasického.

Pokiaľ chcete moderný a elegantný interiér bytu alebo firmy, obrazy na skle pre vás budú ideálnou nástennou dekoráciou. Prezrite si našu bohatú zbierku tematických motívov, kde určite nájdete obraz na skle perfektne prispôsobený účelu a farebnému prevedeniu miestnosti.

Prezrite si našu galériu obrazov na skle