Tlačené obrazy, fototapety a dekorácie z vlastnej fotografie

Hľadáš jedinečnú nástennú dekoráciu? Radi vytlačíme Tvoje fotografie alebo grafiky v podobe obrazu na plátne, skleneného obrazu, fototapety alebo kuchynského panelu. Zašli nám svoju fotografiu na realizáciu neobvyklého projektu!

Presuňte a vložte súbor semalebo
Pridajte fotku
načítanie obrázkov, čakajte prosím ...

Fotoobrazy z vlastnej fotografie


Obrazy z vlastnej fotografie sú jedinečnou príležitosťou na vytvorenie úplne originálnej nástennej dekorácie do vlastného bytu alebo kancelárie. Aj keď naša galéria grafických motívov ponúka veľa možností na zladenie dekorácií s interiérom, môžeš mať úplne odlišné potreby. Bez ohľadu na to, či si chceš vytvoriť fotoobraz na mieru vytlačením fotografie z dovolenky, svadby, fotografie krajinky alebo autorskej grafiky, s nami urobíš z digitálnej grafiky hmatateľný produkt s dekoratívnou aj sentimentálnou hodnotou. Svoj obrázok môžeš zrealizovať tlačou fotografie na plátno, na sklo alebo na akrylové sklo. Fotoobrazy z fotografie dodajú interiéru úplne jedinečný charakter. Realizujeme veľa zaujímavých nápadov: fotografie zo svadieb, dovoleniek, rodinné fotografie, fotografie s krásnymi krajinkami, vtipnú grafiku, obrázky s detskou tematikou, motivačné texty, autorskú grafiku, fotografie architektúry a mnoho ďalších.


Alebo chceš venovať obraz z fotografie ako dar?


Obrazy na plátne z vlastnej fotografie, ktoré sa objednávajú ako darček pre blízkych, sú veľmi populárne. Zvyčajne sa v tomto prípade tlačia fotografie zo svadby, rodinné fotografie a fotografie z iných stretnutí pripomínajúce dôležitú udalosť. Takýto obrázok bude neoceniteľným darčekom, ktorý dokáže vyjadriť viac ako slová. Aby obrazy z fotografií dokonale vyhovovali preferenciám príjemcu, vyber si z niekoľkých materiálov, ako je plátno, sklo alebo akrylové sklo.


Fototapety z vlastnej fotografie


Fototapeta je jednou z najčastejšie používaných foriem nástenných dekorácií. Jej dekoratívna hodnota, jednoduché použitie a bohatosť vzorov znamenajú, že vzor môžeme rýchlo prispôsobiť akejkoľvek miestnosti podľa našich vlastných preferencií. Vďaka veľkej ploche a vysokej viditeľnosti tapety významne ovplyvňujú charakter a atmosféru interiéru. Preto sa táto forma dekorácie tak často používa pri vytváraní interiérov s využitím vlastnej tvorivosti. Prejavom takejto tvorivosti môžu byť Tvoje diela vo forme grafiky alebo fotografie. Fototapeta bude skvelou voľbou na stenu do obývacej izby, spálne, detskej izby alebo dokonca na Tvoje pracovisko.


Ak hľadáš originálne dekorácie v podobe fototapety a chceš realizovať svoje vlastné nápady ohľadom jej vzhľadu, využi našu ponuku. Nahraj svoju fotografiu a pomocou jednoduchého sprievodcu vyber materiál a urči správne rozmery produktu. Tapeta z fotografie môže byť presne taká, akú chceš. Fototapety z vlastnej fotografie určite dodajú interiéru jedinečnú atmosféru, ktorá bude plne odrážať Tvoj charakter. 


Okrem obrazov alebo fototapiet vyrábame aj ďalšie dekorácie s vlastnými potlačami - kuchynské panely, hodiny, dosky na krájanie, nálepky na dvere. 


Ak nemáš istotu, že fotografia spĺňa požadované štandardy kvality, kontaktuj našu kanceláriu pre služby zákazníkom