LED zrkadlá

Osvetlite svoj priestor - LED zrkadlá ako moderná dekorácia

V našom obchode s neobvyklými zrkadlami nájdete širokú škálu LED zrkadiel, ktoré prinesú do vášho domova nielen praktickosť, ale aj štipku moderného dizajnu. Či už hľadáte zrkadlá do kúpeľne, do spálne, alebo len chcete oživiť prázdnu stenu v obývačke, naše LED osvetlené zrkadlá sú tou pravou voľbou. Ponúkame rôzne tvary - od klasických okrúhlych a obdĺžnikových, cez elegantné polkruhové, až po nepravidelné a zaujímavé v tvare kvapky. Všetky modely sú navrhnuté s dôrazom na minimalizmus a štýl, bez zbytočných rámov, čo umožňuje zrkadlám zažiariť vo svojej plnej kráse.

Dekorativno okroglo ogledalo s LED podsvietením
Dekorativno okroglo ogledalo
s LED podsvietením (#lslo-00001)
veľkosť: fi 40 cm
73.99 €
zvoliť veľkosť
Polkruhové zrkadlo s LED podsvietením
Polkruhové zrkadlo
s LED podsvietením (#lslpl-00001)
veľkosť: 25x50 cm
69.99 €
zvoliť veľkosť
Asymetrické zrkadlo s led osvetlením
Asymetrické zrkadlo
s led osvetlením (#lopl-00001)
veľkosť: 48x48 cm
80.99 €
zvoliť veľkosť
Oválne zrkadlo s led osvetlením
Oválne zrkadlo
s led osvetlením (#lslowl-00001)
veľkosť: 40x70 cm
76.99 €
zvoliť veľkosť
Dekoratívne obdĺžnikové zrkadlo s LED podsvietením
Dekoratívne obdĺžnikové zrkadlo
s LED podsvietením (#lsl-00001)
veľkosť: 50x50 cm
117.99 €
zvoliť veľkosť
Zrkadlo kvapka s led osvetlením
Zrkadlo kvapka
s led osvetlením (#lnll-00000)
veľkosť: 35x70 cm
78.99 €
zvoliť veľkosť

Veľkosti na mieru: zrkadlo pre každý priestor

Rozmanitosť veľkostí našich zrkadiel s LED osvetlením znamená, že bez ohľadu na veľkosť vášho priestoru nájdete ideálne zrkadlo, ktoré bude vyhovovať vašim potrebám. Umožňujeme vám vybrať si presne také zrkadlo, ktoré dokonale zapadne na vybrané miesto na stene. Táto flexibilita je ideálna pre tých, ktorí chcú využiť každý centimeter svojho domova s módou a funkčnosťou v mysli. Či už potrebujete malé zrkadlo do úzkeho priestoru alebo veľké zrkadlo, ktoré bude dominantou miestnosti, naša ponuka vás nesklame.

Minimalistický štýl, maximálny efekt - bezrámové LED zrkadlá

Naše led zrkadlá sú vrcholom minimalistického dizajnu. Bezrámové prevedenie nie lenže zvýrazňuje čistotu a jednoduchosť, ale tiež umožňuje led podsvieteniu plne vyniknúť a rozjasniť váš priestor. Toto podsvietenie pridáva každému zrkadlu hĺbku a vizuálny záujem, vytvára jemné, ale účinné osvetlenie, ktoré môže zlepšiť atmosféru akéhokoľvek miestnosti. Ideálne pre tých, ktorí hľadajú štýlové a zároveň praktické riešenie osvetlenia, naše zrkadlá ponúkajú to najlepšie z oboch svetov - funkčnosť a nádherný vizuálny efekt.