/ Pro zákazníky / Blog

Moderné usporiadanie v sivej farbe

Sivá farba má viac odtieňov. Ste prekvapení? Popolavá, melanž, strieborná, sivá – to sú len niektoré z mnohých odtieňov a označení tejto nadčasovej a elegantnej farby. Sivé doplnky sa hodia do každého interiéru a dodávajú miestnosti nádych jedinečnosti. Môže to byť čokoľvek – vankúše, sklenené obrazy, vázy, fototapety, obrus, kvetináče. Obmedzuje vás len vaša predstavivosť. Ak chcete váš byt osviežiť, prečítajte si nasledujúci článok a dozviete sa, ako ľahko môžete zmeniť vašu miestnosť výberom moderných a štýlových doplnkov v sivej farbe.

Moderné usporiadanie v sivej farbe

Sklenené obrazy a iné nástenné dekorácie

Myslíme si, že nič neprinesie toľko kúzla ako sklenené obrazy. Môžete ich zavesiť kdekoľvek – v kuchyni, spálni, obývačke. Ide o modernú a elegantnú dekoráciu. Sivé motívy, napríklad príroda, krajiny alebo abstrakcie, dodávajú interiéru vážnosť a vznešenosť. Samozrejme, môžete staviť aj na iné nástenné doplnky. Zaujímavým nápadom sú tmavo sivé multirámčeky alebo květináče.https: //www.tulup.pl/obrazy-na-szkle

V poslednej dobe sú v móde tiež makramé. Výberom svetlosivých modelov budete držať krok s aktuálnymi trendmi. Tieto dekorácie vyniknú najlepšie na bielych a svetlých stenách, ale celá výzdoba je len na vás a vašej predstavivosti. Takisto môžete kedykoľvek zavesiť ďalšiu policu v sivej farbe alebo ratanové guľôčky typu cotton balls.

Ktorým smerom sa vydať – nalepiť fototapetu alebo namaľovať stenu?

Ak ide o sivé usporiadanie, veľmi moderne vyzerajú izby, ktoré majú jednu stenu práve v tejto farbe. To však funguje dobre len vo veľkých a priestranných miestnostiach. V malých miestnostiach vzniká riziko, že svetlosivá farba opticky zmenší interiér. To však neznamená, že by v týchto podmienkach neprichádzali sivé doplnky do úvahy.

Ideálnym riešením je fototapeta. Obzvlášť variant s hĺbkou, predstavujúci schodisko, tunel alebo chodbu. Vďaka tomu sa miestnosť opticky zväčší a o zvyšok sa postará sivá farba. Nezabudnite ale, že ak sa rozhodnete pre toto riešenie, nemali by ste to preháňať s inými doplnkami. Fototapeta dominuje miestnosti a ďalšie dekorácie môžu vyzerať nevkusne. Najdôležitejšia je umiernenosť a dobrý vkus.https://www.tulup.pl/fototapety

Nástenné dekorácie nie sú všetkým

Okrem nástenných dekorácií môžete tiež staviť aj na iné sivé doplnky. Je to veľmi univerzálna farba, takže ani nezáleží na tom, akú máte pohovku alebo skriňu. Možností je naozaj veľa. Napríklad svetlosivé vankúše vyzerajú vždy skvele. Rovnako ako obrus, váza alebo kvetináče. Kvetináče vyzerajú nádherne v kombinácii so zelenou farbou.

Môžete si tiež zvoliť sivú škatuľu na obrúsky, závesy, hodiny, pléd na posteľ, koberec, a vlastne všetko, čo vám len napadne. Pretože je v súčasnosti svetlosivá farba v móde, nájdete mnoho doplnkov v tejto farbe takmer v každom obchode. Ak chcete, aby sivá vládla aj vo vašej domácnosti – tak neváhajte. Doprajte si trochu potešenia z nakupovania už dnes.

________________________________________________________________________

SKLENENÉ OBRAZY VS. OBRAZY NA PLÁTNE

SAMOLEPKA NA DVERE DO KÚPEĽNE – VÝNIMOČNÝ DARČEK NA VIANOCE!

Čtěte rovněž: