1. /
    2. Pre zákazníkov
    3. /
    4. Blog
    5. /
    6. Kuchyne

Dekorácie v kuchyni

Fototapety do kuchyne – originálny spôsob jedinečného usporiadania interiéru
13.07.2021

Fototapety na stenu vždy zdobili naše interiéry. Radi ich používame v spálňach, obývacích izbách a detských kútoch. Sú to ideálne dekoratívne prvky do moderných aj klasických miestností. A čo kuchyňa? Je použitie fototapety v kuchyni dobrým riešením?

viac
Sklenené alebo drevené dosky na krájanie? Objavte spôsoby, ako efektívne čistiť kuchynské dosky na krájanie a zbaviť sa ich nepríjemných pachov
23.04.2021

Dosky na krájanie sú neoddeliteľnou súčasťou prípravy pokrmov. Je ťažké si predstaviť krájanie mäsa alebo chleba bez použitia dosky na krájanie. Akú dosku na krájanie si vybrať?

viac
Ako zariadiť obývaciu izbu s kuchyňou?
07.12.2020

Pri zariaďovaní našich interiérov sa snažíme nájsť predovšetkým kombináciu funkčnosti a estetiky. Stále populárnejším riešením v bytoch, ktoré idú s dobou, je obývacia izba s kuchynským kútom.

viac
Ako zarámovať obraz?
06.10.2020

Kedysi boli obrazy spájané len s vysokým umením, teraz však patria medzi najpoužívanejšie dekoratívne prvky, ktoré možno ľahko prispôsobiť rôznym usporiadaniam. 

viac
Vzorované kuchynské panely – trendy roka 2020
09.01.2020

Aj keď najnovšie trendy zdanlivo zažívajú návrat k tlmeným a pokojným tónom, detailom, ktorý prekoná neutrálne a tmavé farby, budú odvážne vzory. Obzvlášť dobre sa v tejto sezóne vynímajú vzorované kuchynské panely.

viac
Vianočné dekorácie do kuchyne
26.11.2019

Predvianočné obdobie je najkrajším obdobím roka. Tmavé večery osvetľujú krásne vianočné ozdoby, v obchodoch sa objavujú inšpirácie a nápady na originálne darčeky a my prehľadávame stránky s receptmi, aby sme vybrali tie najlepšie a prekvapili tak našich hostí.

viac
Najlepšie nápady na halloweenske dekorácie do kuchyne
23.10.2019

Halloween bol doteraz považovaný za typicky americký sviatok – práve tam sa zrodila myšlienka ovládnutia strachu, nočných môr a čarodejníc pomocou smiechu a sladkostí. Tento jedinečný deň v roku vám dáva príležitosť čeliť svojmu strachu a prestrojiť sa za čarodejnicu, upíra alebo zombie a pritom sa skvele baviť s priateľmi.

viac
Nápady pro kuchyňskou zeď v říjnu
14.10.2019

Kuchyňské stěny jsou opravdovou, dekorativní výzvou, a to už jen proto, že se snadno zašpiní a je těžké najít dekorace, které se budou prezentovat opravdu velmi dobře. Někteří z nás upouštějí od nástěnných dekorací v kuchyni a volí obyčejné barvy nebo kachličky. 

viac
BIELY ALEBO ČIERNY KUCHYNSKÝ PANEL
03.09.2019

Čierna kuchyňa je úplne nový trend – úplný protiklad škandinávskej bielej. V tomto prípade namiesto svetlých farieb a čisto bielej farby prevláda čierna, bordová, tmavomodrá a zelená. S čím kombinovať čiernu farbu, aby sme sa vyhli pocitu ťarchy a úzkosti?

viac