/ Pro zákazníky / Blog

Nástenné dekorácie pre deti s motívom zvierat

Ako rýchlo a bez námahy niečo zmeniť v detskej izbe? Pomôžu nám s tým nástenné dekorácie so zvieracím motívom. Nástenné ozdoby zobrazujúce zvieratá nielen premenia izbu vášho dieťaťa na kúzelnú ríšu inšpirovanú prírodou, ale aj vzbudia jeho prirodzenú zvedavosť spoznávať svet okolo seba.

Nástenné dekorácie pre deti s motívom zvierat

Mestská džungľa – nová dimenzia dekorácií

Populárny boho štýl vládne v interiérovom dizajne už dlhé roky, či už v spálni alebo obývacej izbe. V tejto sezóne je jedným z najobľúbenejších variantov tohto trendu mestská džungľa, ktorá nabáda k návratu k prírode a vnútornej rovnováhe. Nepostrádateľným prvkom botanických kompozícií sú rastliny a zvieratá. V štýloch mestskej džungle nájdete okrem živých rastlín so širokými zelenými listami aj nástenné dekorácie s rastlinnými a zvieracími motívmi. Všadeprítomné rastliny a zvieratá sú akýmsi návratom k prírode, rovnováhe a životu v súlade s denným rytmom.

Moderné nástenné dekorácie

V detskej izbe je ťažké mať dekorácie, ktoré budú trvanlivé a odolné voči mechanickému poškodeniu alebo nečistotám. Preto sú najlepším nápadom obrazy, ktoré môžu byť zavesené mimo dosahu malých ručičiek. Medzi najobľúbenejšie nástenné dekorácie patria sklenené obrazy a obrazy na plátne. Sklenené obrazy poskytujú extrémne realistickú vysokokvalitnú grafiku a istotu, že ani v prípade poškodenia sa dieťa nezraní sklenenými črepmi. Obrazy na plátne sú naproti tomu podobné tým tradičným, avšak nevyžadujú použitie rámov.

Aké zvieracie motívy zvoliť pre dieťa?

Ak vám záleží na realistickom vzhľade, môžete sa rozhodnúť pre sklenený obraz alebo obraz na plátne s motívom líšky, mačky, sovy alebo papagája. Hľadáte niečo roztomilé a pastelové pre dievčatko? Vyberte si nadčasové plameniaky! Má vaše dieťa rado výzvy a je ho všade plno? Potom si celkom určite zamiluje motív tigra alebo geparda. Zvieracie motívy sa skvele osvedčia v kombinácii s bielym nábytkom a doplnkami, a to ako prvok, ktorý prelomí strohosť bielej a poskytne interiéru nevšedný charakter.

Sklenené obrazy alebo obrazy na plátne?

Sklenené obrazy stoja za zváženie, ak je interiér zariadený v elegantnom štýle. Hoci je inštalácia obrazu na skle pomerne náročná, výsledok stojí za to. Obraz na plátne je dobrým nápadom v prípade interiérového dizajnu v menej náročnom štýle, napríklad boho štýl alebo štýly mladých. Montáž obrazov na plátne je veľmi jednoduchá, pretože nevyžadujú rámovanie.
V našej ponuke nájdete nástenné obrazy so zvieracími vzormi, ktoré vás možno inšpirujú k jarnej zmene interiéru.

_______________________________________________________________________

MOTÍVY ZVIERAT – SKLENENÉ DOSKY VO VAŠEJ KUCHYNI

SKLENENÉ OBRAZY VS. OBRAZY NA PLÁTNE

Čtěte rovněž: