1. /
    2. Pre zákazníkov
    3. /
    4. Blog
    5. /
    6. Obývacia izba

Dekorácie v obývacej izbe

Obývačka v štýle boho – zariadenie a inšpirácia pre umeleckú premenu interiéru
17.08.2021

Štýl boho je veľmi rozmanitý, niekedy prekvapivý a pútavý.Povieme vám, ako vyzdobiť obývačku v štýle boho tak, aby ste v ňom zachytili podstatu tejto jedinečnej estetiky: kreativitu, nadšenie a ľahkosť života.

viac
Obývaciu izbu zariaďujeme v provensálskom štýle! Inšpirácia a nápady do rustikálneho interiéru
20.05.2021

Snívate o interiéri zachovanom v duchu jednoduchosti a pohodlia Provence? Chcete, aby váš domov odrážal kúzlo vidieckeho života, ako aj estetiku a eleganciu francúzskeho domu? Ukážeme vám, ako si zariadiť obývačku tak, aby ste v nej cítili kúsok malebného provensálskeho štýlu.

viac
Fotoobrazy do spálne a obývačky – odhaľte moderné a originálne usporiadanie a nechajte sa inšpirovať ku zmene!
11.02.2021

Fotoobrazy patria medzi najobľúbenejšie dekorácie v interiérovom dizajne. Sú originálne a vďaka vysokokvalitnej tlači sú krásnou výzdobou spálne alebo obývacej izby.

viac
Ako zariadiť obývaciu izbu s kuchyňou?
07.12.2020

Pri zariaďovaní našich interiérov sa snažíme nájsť predovšetkým kombináciu funkčnosti a estetiky. Stále populárnejším riešením v bytoch, ktoré idú s dobou, je obývacia izba s kuchynským kútom.

viac
Ako zarámovať obraz?
06.10.2020

Kedysi boli obrazy spájané len s vysokým umením, teraz však patria medzi najpoužívanejšie dekoratívne prvky, ktoré možno ľahko prispôsobiť rôznym usporiadaniam. 

viac
5 najobľúbenejších fototapiet do obývacej izby
08.05.2020

V čase, keď sme všetci doma, sa nenudia iba deti. Pomaly sa končí už druhý mesiac, situácia je stále neistá a ešte nie je koniec. Čo teda s voľným časom? Mnohí z nás hľadajú na internete inšpiráciu do kuchyne, obývacej izby alebo spálne. Teraz je veľmi dobré obdobie, aby sme vyvinuli úsilie a osviežili naše interiéry.

viac
Päť nápadov na jarnú výzdobu obývacej izby
18.02.2020

Jar je ročné obdobie, ktoré je očakávané viac, ako prvý sneh. Niet divu, že po absencii skutočnej zimy vkladáme nádeje do čerstvej energie, ktorá nás bude podnecovať k tvorivosti. Vdýchnite jarnú energiu aj do interiérov.

viac