/ Pro zákazníky / Blog

Moderné nástenné hodiny

Nástenné hodiny sú módny a užitočný doplnok, ktorý výrazne uľahčuje každodenný život a dodáva interiérom jedinečné čaro. Hodiny sú v našich domovoch prítomné už mnoho rokov, mení sa iba forma a materiál, z ktorého sú zhotovené. Prečo si ich teda tak radi kupujeme do našich domácností?

Moderné nástenné hodiny

Pohodlný spôsob, ako kontrolovať čas

Čas, ako je všeobecne známe, sa nedá žiadnym spôsobom ovládať, avšak nástenné hodiny nám uľahčujú každodennú prípravu jedál a plánovanie aktivít. Pri varení často pozeráme na hodinky, aby sme sa uistili, že obed je už pripravený. Taktiež pri plánovaní každodenných aktivít kontrolujeme čas, aby sme si v tejto rutine našli chvíľku iba pre seba.

Moderné hodiny na stenu, ktoré si zvoliť?

Moderné nástenné hodiny sú tie, ktoré sú trvanlivé, odolné voči mechanickému poškodeniu a vyblednutiu farieb. Materiálom, z ktorého vyrábame naše sklenené hodiny, je tvrdené sklo s hrúbkou približne 4 mm. Výrobky vyrobené z tvrdeného skla sú mimoriadne odolné. Málokedy sa poškriabe, farby zostávajú živé aj po niekoľkých rokoch používania. Trvanlivosť je faktorom, ktorý by mal byť pri výbere vhodných hodín prioritou.

Jarné vzory a farby

Jar je ideálny čas vyskúšať si také kombinácie vzorov a farieb, ktorých ste sa vždy obávali. Na jar sa rozhodnite pre experimenty a živé, svetlé farby, ktoré naplnia váš domov pozitívnou energiou a spôsobia, že budete ochotnejšie vykonávať každodenné úlohy. Pripravili sme pre vás niekoľko jarných inšpiráciou pre kuchyňu alebo obývaciu izbu. Trendom tejto sezóny sú nástenné hodiny:

Nástenné hodiny Pastelové kvety
Tento model bude krásnym a ženským doplnkom do obývačky alebo kuchyne. Intenzívna ružová je farba, ktorú stojí za to použiť v jarných dekoráciách. Dokonale bude dopĺňať biely kuchynský nábytok a oživí kuchyňu v škandinávskom štýle.

Nástenné hodiny Jarná lúka
V sezóne jar / leto 2020 budú v móde všetky vzory a kombinácie kvetov. Vďaka kvetinovej lúke v pastelových farbách získa spálňa subtílne a žensky jemný a romantický charakter. Ak neplánujete radikálnu zmenu interiéru, bude daná ozdoba dokonalým doplnkom celej kompozície.

Nástenné hodiny Poľné vlčie maky
V poľných kvetoch je ukryté skutočné kúzlo tohto ročného obdobia. Aj keď sú veľmi jemné a nevydržia dlho, ich motív je veľmi obľúbený. Nástenné hodiny s poľnými kvetmi krásne doplnia jarnú dekoráciu kuchyne alebo obývačky. Červená farba vlčích makov vizuálne oživí každý interiér.

Čtěte rovněž: