/ Pro zákazníky / Blog

Tapety do detskej izby a izieb tínedžerov – perfektný spôsob, ako rýchlo a pôsobivo vyzdobiť interiér!

Tapety a fototapety do detskej izby sú veľmi obľúbené. Je to skvelý spôsob, ako prispôsobiť výzdobu interiéru svojmu charakteru a záujmom, vytvoriť útulný priestor plný dobrého štýlu. Ale čo si vybrať – fototapety na mieru alebo radšej 3D tapety do detskej izby? V skutočnosti bude akékoľvek rozhodnutie dobré, pretože každá dekorácia vytvorí jedinečnú atmosféru.

Tapety do detskej izby a izieb tínedžerov

Aké tapety vybrať do chlapčenskej izby?

Automobily, motorky, dinosaury, budovy ... Výber je naozaj veľmi veľký a všetko závisí od toho, akú predstavu o vlastnej izbe má mladý nadšenec módnych interiérov. Perfektne sa hodia fototapety na zákazku, s motívmi, ktoré najlepšie odrážajú chlapčenské záujmy. Fototapety môžu byť rôzne, aj keď tu vládnu dekorácie súvisiace s vozidlami alebo obľúbenými superhrdinami, ideálne pre malého milovníka dobrodružstiev.

Môžete si vybrať z rôznych veľkostí a zvoliť si takú dekoráciu, ktorá ozdobí celú stenu alebo jej menšiu verziu, pre zavesenie napr. nad stolom. Takisto by vás mohli zaujať tapety, vďaka ktorým už jedným pásom môžete vytvoriť zaujímavú výzdobu. Ak ide o farby, neexistujú žiadne obmedzenia, ale je dobré venovať pozornosť vhodnej kombinácii s nábytkom, podlahou a zvyškom stien, aby bolo zariadenie jednotné.

Aké tapety vybrať do dievčenskej izby?

Aké tapety vybrať do dievčenskej izby

Aj tu sú najlepšou voľbou fototapety na zákazku. Typické dievčenské sú kvety, vtáky, ale tiež v poslednej dobe sú v móde jednorožci, aj keď samozrejme všetko závisí od vkusu dievčaťa, ktoré v izbe býva. Je však vidieť túžbu po jemnosti a akejsi sladkosti, aj keď vôbec neprevláda ružová farba! Pokiaľ ide o fototapety do dievčenskej izby, vládnu pastelové farby, vďaka ktorým interiér získa trochu kúzla a romantiky.

Okrem ružovej to môžu byť aj odtiene béžovej, fialovej a často modrej a žltej farby. Veľmi módne vyzerajú fototapety za posteľou – môžu zobrazovať rozkošné mačiatko, zajačika alebo kvety, čo vytvorí dokonalý kútik pre malého rojka. Ak sa rozhodnete pre tapety, môžete si tiež zvoliť viac či menej vzorované – veľmi zaujímavo vyzerajú kombinácie jednofarebných tapiet so vzorovaným pásom, vďaka ktorým si môžete vytvoriť atraktívne a štýlové bývanie.

Aké tapety vybrať pre tínedžerov?

Ak ide o tapety do detskej izby, fotografie rôznych zariadení dokazujú, že prevládajú ľahké a rozprávkové motívy. Na druhej strane dekorácie do izby pre tínedžera sú už univerzálnejšie, dospelejšie, možno povedať, že silnejšie. Ak ide o fototapety pre tínedžerov a tapety vo všeobecnosti, móda sa zameriava na výraznejšie vzory. Veľmi populárne sú silne zdôraznené motívy, ako sú fototapety z hier alebo fototapety s nápismi, graffiti atď.

tapety vybrať pre tínedžerov

Pri výbere fototapety alebo tapety do detskej izby sa zamerajte na záujmy dieťaťa alebo tínedžera. Široká ponuka vám určite umožní nájsť niečo vhodné, čo vám dovolí na dlhú dobu perfektne zariadiť ich miestnosť a vďaka čomu bude izba skvelým miestom nielen na zábavu, ale aj na oddych, učenie alebo stretnutie s priateľmi.


 5 NAJOBĽÚBENEJŠÍCH FOTOTAPIET DO OBÝVACEJ IZBY

 PÄŤ NÁPADOV NA JARNÚ VÝZDOBU OBÝVACEJ IZBY

Čtěte rovněž: