/ Pre zákazníkov / Blog / Nástenné dekorácie

Nástenné dekorácie

19.03.2021

Obrazy na stenu sú obľúbeným a moderným interiérovým doplnkom. Stojí za to ich použiť v každodennom usporiadaní obývačky a spálne. Aký motív, typ a veľkosť obrazu teda vynikne vo vašom interiéri? Čomu sa vyhnúť, čo bude v tejto sezóne módne?

viac
11.02.2021

Fotoobrazy patria medzi najobľúbenejšie dekorácie v interiérovom dizajne. Sú originálne a vďaka vysokokvalitnej tlači sú krásnou výzdobou spálne alebo obývacej izby.

viac
13.11.2020

Vstupujete do bytu, kde sú veľké sny uzavreté v úzkych stenách? Hlavne pokoj! Napovieme vám, ako zariadiť malú spálňu v netradičnom štýle. Poradíme vám, čo urobiť a čo rozhodne nie. Bude to stručné a výstižné. Určite pri čítaní nezaspíte!

viac
06.10.2020

Kedysi boli obrazy spájané len s vysokým umením, teraz však patria medzi najpoužívanejšie dekoratívne prvky, ktoré možno ľahko prispôsobiť rôznym usporiadaniam. 

viac
23.09.2020

Prenájmom izby alebo bytu sa snažíme nájsť optimálne životné podmienky. Venujeme pozornosť nízkemu nájomnému, výhodnej polohe, type vykurovania, no estetika prenajatého bývania je, žiaľ, často druhoradá.

viac
01.07.2020

Tapety a fototapety do detskej izby sú veľmi obľúbené. Je to skvelý spôsob, ako prispôsobiť výzdobu interiéru svojmu charakteru a záujmom, vytvoriť útulný priestor plný dobrého štýlu. Ale čo si vybrať – fototapety na mieru alebo radšej 3D tapety do detskej izby?

viac
08.05.2020

V čase, keď sme všetci doma, sa nenudia iba deti. Pomaly sa končí už druhý mesiac, situácia je stále neistá a ešte nie je koniec. Čo teda s voľným časom? Mnohí z nás hľadajú na internete inšpiráciu do kuchyne, obývacej izby alebo spálne. Teraz je veľmi dobré obdobie, aby sme vyvinuli úsilie a osviežili naše interiéry.

viac
06.03.2020

Nástěnné hodiny jsou módní a užitečný doplněk, který výrazně usnadňuje každodenní život a dodává interiérům jedinečné kouzlo. Hodiny jsou v našich domovech přítomny už mnoho let, mění se pouze forma a materiál, z něhož jsou zhotoveny.

viac
04.02.2020

Blíží se svátek zamilovaných. Nákupní centra jsou v obležení, které bude trvat až do konce příštího týdne. Je to okamžik, kdy se musíte rozhodnout, zda chcete být uvážliví nebo romantičtí, anebo možná obojí najednou?

viac