1. /
    2. Pre zákazníkov
    3. /
    4. Blog
    5. /
    6. Nástenné dekorácie

Obrazy s aktmi pre moderné obytné priestory

obrazy s aktmi

Jedinečná výzdoba domu odrážajúca našu osobnosť je dôležitou súčasťou každého projektu. Použitie obrazov s erotickou tematikou je trendom v súčasnom dizajne. Umelecké potlače zobrazujúce vkusné postavy žien a mužov v rôznych polohách a okamihoch vyzliekania sa stali odvážnym vyjadrením nášho individuálneho štýlu a vkusu.

Čo je potrebné vziať do úvahy pri kúpe obrazov zobrazujúcich akty?

Akty sú súčasťou umenia od staroveku. V priebehu storočí sa vyvinuli v rôznych formách a na rôzne účely, a to od predmetu uctievania v starovekom Grécku až po obrazy zakázané Vatikánom v 16. storočí. V dnešnej dobe by sa takéto nahé potlače nemali zamieňať s fotografiami, ktoré nájdeme v časopisoch. Obrazy s motívom aktov sú často vystavované v domácnostiach a vo firmách s vysokou úrovňou vkusu a sofistikovanosti. Správny výber a prevedenie erotických obrazov môže vytvoriť krásny kontrast medzi odvážnou tematikou a jemnejším dizajnom interiéru.

Pri kúpe obrazov s erotickou tematikou je dôležité predovšetkým vziať do úvahy ich veľkosť a farby. Musíte si byť istí, že kupujete kombináciu veľkostí a farieb, ktoré budú vyhovovať potrebám vášho budúceho interiéru.

obrazy s aktmi

Veľmi dôležitá je aj technika prevedenia a miesto zavesenia obrazu. Iný charakter a nádych budú mať obrazy s aktmi do spálne a inak sa budú prezentovať v modernej obývacej izbe.

Najobľúbenejšie obrazy s aktmi v interiéroch

Čo iné by ste mali zvážiť pred kúpou obrazu s aktom? Stojí za to pozrieť sa bližšie na najobľúbenejšie motívy týchto dekorácií. Vďaka nim si doma budete môcť vytvoriť vlastnú galériu aktov.

Obrazy ženských aktov

V minulosti museli ľudia chodiť do umeleckej galérie alebo múzea, aby videli obrazy zobrazujúce akty. Teraz však, s rastúcim dopytom po nástenných dekoráciách, zaznamenávame nárast počtu osôb ochotných zakúpiť ženské akty prezentované na grafike. Nedá sa poprieť, že v tomto umeleckom žánri je niečo, čo je pre mnoho ľudí veľmi populárne a atraktívne.
Na jednej strane obrazy s aktmi ukazujú krásu tela a nespútanú povahu žien, na druhej strane ponechávajú veľa priestoru pre predstavivosť. Také dekoratívne prvky sa môžu stať jedinečnou výzdobou spálne a v jemnom prevedení sa môžu tiež dokonale hodiť do modernej obývačky. Ženský akt sa môže stať vynikajúcim návrhom dekorácie, ktorý prelomí rutinu a nudu v dekóre každého interiéru.

Obrazy s modernými aktmi

Moderné obrazy na plátne sú zaujímavým spôsobom, ako skrášliť miestnosť. Obrazy s aktmi v modernejšej verzii úžasne splynú s avantgardnými priestormi, ale aj s tými priestormi, ktoré sú navrhnuté v priemyselnom alebo loftovom štýle.

obrazy s aktmi

Taktiež stojí za to venovať pozornosť reprodukciám originálnych umeleckých diel vynikajúcich maliarov, ktoré boli modernizované vďaka ďalším grafickým prvkom a vytlačené na inovatívnych materiáloch. Obrazy vytlačené na odolných materiáloch potešia naše oči oveľa dlhšie.

Ručne maľované obrazy s aktmi

Vzhľadom na rastúci záujem o obrazy s erotickou tematikou stále viac maliarov predáva tento typ umeleckých diel. Ručne maľované obrazy s aktmi s viditeľnou textúrou sa budú skvele hodiť do spálne, obývačky, a dokonca do komerčných/firemných priestorov, ale len pokiaľ im nebude chýbať dobrý vkus.

Bez ohľadu na to, aký bude akt na obraze – provokatívny alebo zmyselný – nepochybne prinesie do interiéru množstvo emócií. Bude mať iný význam v spoločnom priestore, ako je obývacia izba, iný v spálni, kde je atmosféra intímnejšia a reflexívnejšia. Odporúčame, aby ste sa zoznámili s kategóriou erotických obrazov v našom obchode a vybrali si ten, ktorý najlepšie zapadá do štýlu vášho domova.


FOTOOBRAZY DO SPÁLNE A OBÝVAČKY – ODHAĽTE MODERNÉ A ORIGINÁLNE USPORIADANIE A NECHAJTE SA INŠPIROVAŤ KU ZMENE!

OBRAZY DO SPÁLNE A OBÝVAČKY – AKÝ MOTÍV, TYP A VEĽKOSŤ OBRAZU VYNIKNE VO VAŠOM INTERIÉRI?

Čítajte tiež:
Vianočné dekorácie do kuchyne
09.11.2021

Predvianočné obdobie je najkrajším obdobím roka. Tmavé večery osvetľujú krásne vianočné ozdoby, v obchodoch sa objavujú inšpirácie a nápady na originálne darčeky a my prehľadávame stránky s receptmi, aby sme vybrali tie najlepšie a prekvapili tak našich hostí.

viac
Obývačka v štýle boho – zariadenie a inšpirácia pre umeleckú premenu interiéru
17.08.2021

Štýl boho je veľmi rozmanitý, niekedy prekvapivý a pútavý.Povieme vám, ako vyzdobiť obývačku v štýle boho tak, aby ste v ňom zachytili podstatu tejto jedinečnej estetiky: kreativitu, nadšenie a ľahkosť života.

viac
Fototapety do kuchyne – originálny spôsob jedinečného usporiadania interiéru
13.07.2021

Fototapety na stenu vždy zdobili naše interiéry. Radi ich používame v spálňach, obývacích izbách a detských kútoch. Sú to ideálne dekoratívne prvky do moderných aj klasických miestností. A čo kuchyňa? Je použitie fototapety v kuchyni dobrým riešením?

viac
Ako nalepiť fototapetu? Praktické tipy a triky
16.06.2021

Fototapety predstavujú módny a funkčný spôsob, ako vytvoriť krásny interiér. S každým ďalším ročným obdobím sú čoraz obľúbenejšie a za svoju popularitu vďačia revolučnej technike inštalácie, ktorá si nevyžaduje použitie lepidla na tapety. Samozrejme, z rôznych dôvodov sa stále rozhodujete aj pre tapety lepené tradičnou metódou.

viac