1. /
    2. Pre zákazníkov
    3. /
    4. Blog
    5. /
    6. Nástenné dekorácie

Obrazy s aktmi pre moderné obytné priestory

obrazy s aktmi

Jedinečná výzdoba domu odrážajúca našu osobnosť je dôležitou súčasťou každého projektu. Použitie obrazov s erotickou tematikou je trendom v súčasnom dizajne. Umelecké potlače zobrazujúce vkusné postavy žien a mužov v rôznych polohách a okamihoch vyzliekania sa stali odvážnym vyjadrením nášho individuálneho štýlu a vkusu.

Čo je potrebné vziať do úvahy pri kúpe obrazov zobrazujúcich akty?

Akty sú súčasťou umenia od staroveku. V priebehu storočí sa vyvinuli v rôznych formách a na rôzne účely, a to od predmetu uctievania v starovekom Grécku až po obrazy zakázané Vatikánom v 16. storočí. V dnešnej dobe by sa takéto nahé potlače nemali zamieňať s fotografiami, ktoré nájdeme v časopisoch. Obrazy s motívom aktov sú často vystavované v domácnostiach a vo firmách s vysokou úrovňou vkusu a sofistikovanosti. Správny výber a prevedenie erotických obrazov môže vytvoriť krásny kontrast medzi odvážnou tematikou a jemnejším dizajnom interiéru.

Pri kúpe obrazov s erotickou tematikou je dôležité predovšetkým vziať do úvahy ich veľkosť a farby. Musíte si byť istí, že kupujete kombináciu veľkostí a farieb, ktoré budú vyhovovať potrebám vášho budúceho interiéru.

obrazy s aktmi

Veľmi dôležitá je aj technika prevedenia a miesto zavesenia obrazu. Iný charakter a nádych budú mať obrazy s aktmi do spálne a inak sa budú prezentovať v modernej obývacej izbe.

Najobľúbenejšie obrazy s aktmi v interiéroch

Čo iné by ste mali zvážiť pred kúpou obrazu s aktom? Stojí za to pozrieť sa bližšie na najobľúbenejšie motívy týchto dekorácií. Vďaka nim si doma budete môcť vytvoriť vlastnú galériu aktov.

Obrazy ženských aktov

V minulosti museli ľudia chodiť do umeleckej galérie alebo múzea, aby videli obrazy zobrazujúce akty. Teraz však, s rastúcim dopytom po nástenných dekoráciách, zaznamenávame nárast počtu osôb ochotných zakúpiť ženské akty prezentované na grafike. Nedá sa poprieť, že v tomto umeleckom žánri je niečo, čo je pre mnoho ľudí veľmi populárne a atraktívne.
Na jednej strane obrazy s aktmi ukazujú krásu tela a nespútanú povahu žien, na druhej strane ponechávajú veľa priestoru pre predstavivosť. Také dekoratívne prvky sa môžu stať jedinečnou výzdobou spálne a v jemnom prevedení sa môžu tiež dokonale hodiť do modernej obývačky. Ženský akt sa môže stať vynikajúcim návrhom dekorácie, ktorý prelomí rutinu a nudu v dekóre každého interiéru.

Obrazy s modernými aktmi

Moderné obrazy na plátne sú zaujímavým spôsobom, ako skrášliť miestnosť. Obrazy s aktmi v modernejšej verzii úžasne splynú s avantgardnými priestormi, ale aj s tými priestormi, ktoré sú navrhnuté v priemyselnom alebo loftovom štýle.

obrazy s aktmi

Taktiež stojí za to venovať pozornosť reprodukciám originálnych umeleckých diel vynikajúcich maliarov, ktoré boli modernizované vďaka ďalším grafickým prvkom a vytlačené na inovatívnych materiáloch. Obrazy vytlačené na odolných materiáloch potešia naše oči oveľa dlhšie.

Ručne maľované obrazy s aktmi

Vzhľadom na rastúci záujem o obrazy s erotickou tematikou stále viac maliarov predáva tento typ umeleckých diel. Ručne maľované obrazy s aktmi s viditeľnou textúrou sa budú skvele hodiť do spálne, obývačky, a dokonca do komerčných/firemných priestorov, ale len pokiaľ im nebude chýbať dobrý vkus.

Bez ohľadu na to, aký bude akt na obraze – provokatívny alebo zmyselný – nepochybne prinesie do interiéru množstvo emócií. Bude mať iný význam v spoločnom priestore, ako je obývacia izba, iný v spálni, kde je atmosféra intímnejšia a reflexívnejšia. Odporúčame, aby ste sa zoznámili s kategóriou erotických obrazov v našom obchode a vybrali si ten, ktorý najlepšie zapadá do štýlu vášho domova.


FOTOOBRAZY DO SPÁLNE A OBÝVAČKY – ODHAĽTE MODERNÉ A ORIGINÁLNE USPORIADANIE A NECHAJTE SA INŠPIROVAŤ KU ZMENE!

OBRAZY DO SPÁLNE A OBÝVAČKY – AKÝ MOTÍV, TYP A VEĽKOSŤ OBRAZU VYNIKNE VO VAŠOM INTERIÉRI?

Čítajte tiež:
Ako si zvoliť dekorácie na police v obývačke? Nápady na úspešný projekt
10.08.2022

Ako si zvoliť dekorácie na police v obývačke? Nápady na úspešný projekt

Police v obývacej izbe by mali byť navrhnuté tak, aby boli pre nás funkčné a zlepšili celkový vzhľad izby. Pozrite si naše nápady na regálové dekorácie, ktoré vám pomôžu premeniť prázdny priestor na starostlivo zostavené zariadenie.

viac
Elegantná výzdoba kuchyne alebo biela kuchyňa s drevenou pracovnou doskou
14.07.2022

Elegantná výzdoba kuchyne alebo biela kuchyňa s drevenou pracovnou doskou

Klasická biela kuchyňa je trendom v dizajne kuchýň, ktorý existuje už roky. Je to perfektný nápad pre tých, ktorí túžia po čistom a jednoduchom zariadení. Biela farba je ľahká, vzdušná a upokojujúca. Biele kuchyne sú zvyčajne kombinované s drevenými povrchmi alebo s povrchmi, ktoré pripomínajú drevo, pretože sa dobre dopĺňajú.

viac
Spálňa v podkroví – nápady na usporiadanie miestnosti so šikmými stropmi
14.06.2022

Spálňa v podkroví – nápady na usporiadanie miestnosti so šikmými stropmi

Neexistuje lepšie miesto pre únik od zhonu sveta ako vaša vlastná spálňa, a podkrovie môže byť ideálnym miestom pre jej zriadenie! Túto obvykle nevyužitú časť domu možno skvele premeniť na pohodlný obytný priestor. Tu je niekoľko nápadov na výzdobu podkrovia, ktoré vám pomôžu začať s vytváraním vlastného dizajnu spálne.

viac
Rustikálna spálňa – nápady, ktoré vás budú inšpirovať k osvieženiu vašej izby!
18.05.2022

Rustikálna spálňa – nápady, ktoré vás budú inšpirovať k osvieženiu vašej izby!

Chcete do svojej spálne vniesť rustikálne nápady? Špeciálne pre vás sme vybrali najdôležitejšie vlastnosti rustikálnej výzdoby. Vďaka týmto nápadom bude váš interiér teplý aj útulný – presne tak, ako to má byť pri vidieckom štýle.

viac